„ Pieniądze na otwarcie Punktu Kurierskiego uzyskałem dzięki dofinansowaniu z Urzędu Pracy.”

Dlaczego warto z nami współpracować?

Otwórz punkt kurierski, który wypali na 100%

Zacznij własny biznes z siecią Pakersi

Zainteresowałam się firmą Pakersi na targach Franczyzy w Warszawie, szukałam dodatkowego biznesu, który w łatwy sposób udało by się połączyć z moim sklepem Internetowym. Pomysł okazał się trafiony i to teraz sklep jest dodatkiem do głównej działalności. Dzięki niskim cenom za usługi zarabiam na wysyłce towarów do klientów a i znalezienie nowych firm do obsługi nie było wielkim wyzwaniem!

Na początku współpracy byłem klientem nadającym części samochodowe- w końcu, gdy przesyłek było już naprawdę dużo Pakersi zaproponowali mi obniżkę cen w postaci wejścia do Sieci jako Partner. Inwestycja zwróciła się bardzo szybko- znajomi mechanicy zaczęli ze mną współpracować i oddawać swoje przesyłki. Zostając w nomenklaturze motoryzacyjnej- biznes się kręci!

Pieniądze na inwestycję uzyskałem z dofinansowania- Pakersi pomogli mi załatwić wszystkie związane z tym formalności. Dzięki temu mój wkład finansowy był bardzo mały, a zarabiać zacząłem już w drugim miesiącu prowadzenia punktu. Zupełnie nie znałem się na przesyłkach kurierskich ale szczegółowe szkolenie przeprowadzone w siedzibie Pakersów bardzo pomogło. Nadal jestem w stałym kontakcie z centralą, mój opiekun pomaga mi negocjować ważniejsze kontrakty czy organizować niestandardowe transporty. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i liczę, że szybko się to nie zmieni!

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w przeciągu godziny.

  • Chcę otrzymać informator o franczyzie sieci Pakersi (15 stron)
  • Chcę dowiedzieć się czy franczyza jest dla mnie
  • Obniżona opłata franczyzowa 9,90 zł (zamiast 24,00 zł)
Zacznij własny biznes z siecią Pakersi